O kolekcji

Kolekcja Basewear stworzona została z myślą o osobach ceniących minimalizm, naturalność oraz ponadczasową klasykę, to ukłon w stronę nowoczesności i świadomości tego co nosimy. Marka Basewear proponuje linię dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci, opierającą się głównie na ubraniach w stylu Basic. Przewrotnie basic wcale nie jest tak prosty, ponieważ cała koncepcja jest zdecydowanie przemyślana. Monochromatyczna kolorystyka, uniwersalne i ponadczasowe fasony to sprawdzona od wielu lat podstawa do tworzenia zestawów. Te propozycje, nigdy nie wychodzą z mody. 

Inspiracje czerpiemy z obserwacji mediów, blogów, mody ulicznej, podróży, ale przede wszystkim z ponadczasowej klasyki, którą uwspółcześniamy w oparciu o najnowsze trendy. Prace nad kolekcją zaczynamy od zebrania informacji i inspiracji. Jest to proces ciągłego aktualizowania wiedzy. Każdy projekt zanim trafi do sprzedaży jest szczegółowo analizowany pod kątem gramatury, składu, kolorów i modeli. W opisach produktów znaleźć można wszystkie poszczególne informacje wraz z gramaturą ubrań.

Kolekcja skierowana jest do tych wszystkich, którzy cenią wygodę i staranność, za którą nie trzeba płacić wygórowanych pieniędzy. Basewear to ubrania, które można dowolnie zestawiać, które doskonale będą się nadawać na mniej jak i na bardziej oficjalne okazje.


BASEWEAR.PL © 2019. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.