O marce

Głównymi założycielami marki Basewear jest para grafików zawodowo zajmujących się projektowaniem od kilku lat, prywatnie narzeczeństwo, których doświadczenie i zainteresowania przekształciliśmy w biznes. 

Marka Basewear powstała z pasji, wyobraźni i wiedzy, a naszym celem jest ciągłe doskonalenie się. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów i wszelkie nowości. Tradycyjne wartości, atmosfera przyjaźni oraz osobista odpowiedzialność, to wyznaczniki naszej marki.

Oprócz własnej kolekcji ubrań, dzięki współpracy z doświadczonymi, polskimi szwalniami i producentami odzieżowymi, oferujemy odzież typu BASIC, zgodną z naszą estetyką. Szczególny nacisk stawiamy na wysoką jakość. Przy produkcji odzieży wykorzystujemy szeroką gamę wysokojakościowych materiałów, oprócz najlepszej jakości uzyskanej ze 100% czesanych włókien bawełny, używamy domieszek oryginalnej lycry i elastanu. 

Basewear to marka opierająca się na odzieży typu basic, o prostych, klasycznych, minimalistycznych, ale przede wszystkim ponadczasowych fasonach, które nie przestaną być modne.BASEWEAR.PL © 2019. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.